☰ Menu
× Program Overview How to Participate Nomination Form HT Scholarship Quiz HTSP 2017-18 winners Scholarship Gallery Subscribe to HT

Pune Winners

S.No.Student NameStdSchool Name
1Arka DasguptaVGlobal Indian International School, Chinchwad
2Turya M. ManthalkarVLexicon International School, Kalyani Nagar
3Nandini Sachin LateVKamalnayan Bajaj School
4Aryan MangaleVMansukhBhai Kothari National School
5Anish BaxiVSymbiosis Primary School
6Gayathri Haridas NairVGlobal Indian International School, Chinchwad
7Aanya UppalVGlobal Indian International School, Chinchwad
8Shreeya Fogla VEuro School Undri
9Gauri Amar HulleVVikhe Patil Memorial School
10Eram KhanVGlobal Indian International School, Chinchwad
11Puja Santosh NikamVIProdigy Public School, Wagholi
12Maitreyee Ninad DixitVIBlue Ridge Public School
13Saptarshi S. ChavanVISpicer Higher Secondary School
14Lende Shrawani VijayVID.E.S. Secondary School
15Tanishka Sanjeev PawarVIThe Good Samaritan School
16Moksha Jain VISuyog Sunderji Wisdom School
17Aryan Gupta VIAman Setu- My School
18Shivraj Mansing WalunjVIBlossom Public School
19Dhruv Sunil WalimbeVIThe Stepping Stone School
20Shubhra Bhooshan ShuklaVIBlue Ridge Public School
21Ria Himanshoo PatilVIIEuro School Undri
22Ananya ShroffVIISt. Helena's School
23Shreni N BandgarVIIPawar Public School
24Sia Akshay RanadeVIISt. Helena's School
25Suhaani BajpaiVIIPodar International School, Pimpri
26Irisha AdhikariVIIHutchings High School
27Shashvat SinghVIIThe Bishop's Co-ed School, Kalyaninagar
28Pratyush MishraVIIGlobal Indian International School, Chinchwad
29Alina Suhel ShaikhVIISt. Helena's School
30Aaratrika SharmaVIIVibgyor High School, Balewadi
31Arya Nitin JoshiVIIINew India School
32Riya S. KarnawatVIIISt. Helena's School
33Neha SawrikarVIIIJnana Prabodhini Prashala
34Manasvi N. JoshiVIIISymbiosis Secondary School
35Shreya Mahendra ShindeVIIIPodar International School, Pimpri
36Mugdha Sandeep DeshpandeVIIIAbhinava Vidyalaya English Medium School
37Saachi GuptaVIIIBlue Ridge Public School
38Preeta DhamdhereVIIIBlue Ridge Public School
39Anoushka MathurVIIIArmy Public School, Pune
40Radheya SalunkheVIIIGlobal Indian International School, Chinchwad
41Aayushi YadavIXK.V. No.1 AFS Lohegaon
42Parth Ajit DeshpandeIXSpicer Higher Secondary School
43Prithvi RoyIXCity International School, Aundh
44Prabhav TomarIXArmy Public School, Pune
45Vrinda MisraIXArmy Public School, Pune
46Vishakha Deepak AtreIXJnana Prabodhini Prashala
47Aarya Abhijit DeshmukhIXSymbiosis Secondary School
48Ariya ChauhanIXThe Bishop's Co-ed School, Kalyaninagar
49Rhea KoulgikarIXPodar International School, Pimpri
50Nandini GhoshIXSt. Mary's School, Pune